Crazy Area
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Crazy Area

Haz de necaz! Pentru oameni sanatosi!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre biciclete

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
crazybiker
Admin
Admin
crazybiker


Mesaje : 31
Data de înscriere : 19/08/2009

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Despre biciclete   Despre biciclete EmptyMier Aug 26, 2009 3:25 pm

Hai sa vorbim despre biciclete!Ce bicicleta aveti?De cat timp?Cum merge?
Incep eu. Am o semicursiera Sputnik, veche de 30 de ani si merg pe ea cam de 1 an.Cum merge?Fantastic, datorita formei aerodinamice si pentru ca e foarte usoara.
Mersul pe bicicleta e o pasiune pentru mine de cand eram mic, desi am facut o pauza de 3 ani dar acum un an am inceput din nou sa merg.
Sus In jos
Ghoster
Admin
Admin
Ghoster


Mesaje : 81
Data de înscriere : 19/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Fetesti/Romania

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete EmptyMier Aug 26, 2009 5:46 pm

Sa vedem..
O bicicleta Off-Normal DHS fabricata in Romania, veche de 5 ani dar care inca merge perfect... trebuie putin curatata, asta e tot.
Sus In jos
https://crazyarea.forumgratuit.ro
Mayhem
Member
Member
Mayhem


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/08/2009
Varsta : 29
Localizare : hell

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete EmptySam Aug 29, 2009 2:16 am

Eu am o bicicleta DHS instinkt Smile o am de aproape un an si merge foarte bine . Imi place la nebunie sa cobor cu ea in viteza de pe locuri cat mai inalte si abrubte ( nu am cazut niciodata cheers )
Sus In jos
crazybiker
Admin
Admin
crazybiker


Mesaje : 31
Data de înscriere : 19/08/2009

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete EmptySam Aug 29, 2009 2:44 am

Avem 2 pante oarecum bune in oras si anume: cea de la podul care trece pe deasupra autostrazii si cea de la intrarea in colonisti.
Sus In jos
Mayhem
Member
Member
Mayhem


Mesaje : 26
Data de înscriere : 26/08/2009
Varsta : 29
Localizare : hell

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete EmptySam Aug 29, 2009 3:10 am

mi-ar face mare placere sa merg pe acolo dar problema este ca nu am cu cine Crying or Very sad
Sus In jos
Ghoster
Admin
Admin
Ghoster


Mesaje : 81
Data de înscriere : 19/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Fetesti/Romania

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete EmptySam Aug 29, 2009 3:14 am

crazybiker isi petrece o buna parte din zi in care sta si se plimba pe bicicleta, impreuna cu gasca lui... poate vorbiti si vedeti voi se iese..
Sus In jos
https://crazyarea.forumgratuit.ro
Shelu
Member
Member
Shelu


Mesaje : 25
Data de înscriere : 26/08/2009
Varsta : 31
Localizare : Fetesti City

Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete EmptyDum Aug 30, 2009 11:13 pm

Ghoster a scris:
Sa vedem..
O bicicleta Off-Normal DHS fabricata in Romania, veche de 5 ani dar care inca merge perfect... trebuie putin curatata, asta e tot.

si schimbat cauciucul din spate Smile)

deci.. am o... un.. :-?... am o chestie daia cu doua roti ... veche de vreo... 7-8 ani.. si merge foarte foarte bine, tinand cont prin cate a trecut saraca... Smile)

marcule.. oi avea tu semicursiera.. spufoc daia... dar nu mergi cu ea cum merg eu king cu a mea Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre biciclete Empty
MesajSubiect: Re: Despre biciclete   Despre biciclete Empty

Sus In jos
 
Despre biciclete
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Crazy Area :: Sport :: Ciclism-
Mergi direct la: